svg

Hayallerinizi inşa ediyoruz...

  Fotoselli Kapılar

  Estetik, güvenli, ideal ve hijyenik geçişler sağlarken, uzun yıllar zahmetsizce kullanılabilen etkili bir sistemdir.

  FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

  Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, insan giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar.

  Mimarinize uygun değişik açılım sistemlerine sahip modeller, binalara fonksiyonellik kazandırırken, estetik görünümü de destekler.

  Kayar kapı mekanizmaları ISO9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, komple giriş – çıkış iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarını ayarlayabilirsiniz. Enerji kesintilerinde yaklaşık 100 kez açılıp kapanmayı sağlayan batarya sistemi vardır. Radarların algılama mesafesi ayarlanabilir. Elektronik kilit uygulanabilir.

  Otomatik Yana Kayar Fotoselli Kapı Sistemleri

  Sektörde gelişmiş teknolojik yapısı, kaliteli tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile sizlere sunulmuştur. Kendine özel cam ve ısıcamlı kanat profilleri mevcuttur. Bilgisayar sistemi üzerinden veya akıllı telefonlardan (İOS ve Android sisteme sahip) uzaktan ve yakından kontrol edilebilecek donanıma sahiptir.

  Kullanım alanı oldukça geniş ve fonksiyoneldir. Havalimanı, hastane, otogar, iş merkezleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar, marketler, oteller gibi birçok alanda kullanılabilen otomatik yana kayar kapılardır. El değmeden açılabilir ve geçiş yapıldıktan sonra otomatik kapanır olduğundan mekanlardaki ısı kaybını önler ve sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Ayrıca el değmeden açılabilir ve otomatik kapanabilir özelliği ile mikrop bulaşma riskini en aza indirir.

  Breakout Kapı (Panik Kaçış) Sistemleri

  Kayar kapı sistemi olarak çalışıp aynı zamanda acil durumlarda, yangın anında itme kuvvetiyle kanatların kaçış yönüne doğru 90 ° açılması sağlanır.

  Hermetik Kapı Sistemleri

  Güvenilir, Hava Sızdırmaz Kapılar ERSSYSTEM otomatik ve manuel olarak çalışan hermetik kapılarını hava sızdırmazlığını arttırmak ve tam yalıtım sağlamak amacıyla üretilmiştir. Ameliyathane, laboratuvar, X-ray ve ses yalıtımı gereken odalarda gemi ve teknelerde güvenle kullanılabilir. Hermetik Kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda toz tutmayan bakteri barındırmayan pürüzsüz yüzeyler ERSSYTEM firması AR-GE birimi tarafından tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik, alüminyum, kompakt lamine ve cam panel alternatifleri mevcuttur.

  Özel Hermetik Kapı Tasarım Konsepti

  Kanat içerisinde ERSSYSTEM tarafından geliştirilen dışarıdan bakıldığında görünmeyen kılavuz sistemi kanadı kasaya doğru itme işlemini sağlar. Kanadın kapanma noktasındaki dayanma kılavuzu sayesinde son işlemi tamamlayarak tam sızdırmazlık sağlar ve hermetik kapı olma özelliğini tamamlar. Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, el değmeden açılabilir ve otomatik olarak kapanır olduğu için mikrop bulaşma riskini azaltır, hava-basınç gibi birçok kaybı önler. Özel contaları ile sızdırmazlığı sağlar.

  Dairesel (Oval) Kapı Sistemleri

  Projenize özel üretimi yapılan kapılardır. İstenilen çapa göre ve istenilen ölçülerde hazırlanır. Renk, paslanmaz kaplama ve cam seçeneklerinde imalat yapılabilir.

   

  FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ PROJELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

  Diğer Hizmetlerimizden...

  • Otomatik Kepenk Sistemleri

   Güvenliğin ön planda tutulduğu yerlerde otomatik kepenk sistemleri mutlaka tercih edilmelidir. OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir.  Günümüzün

  • Kollu Bariyer Sistemleri

   Arzu edilen alanların girişinde veya trafik kontrol noktalarında araç giriş çıkışını kontrol altında tutmak ve sınırlı sayıda araç girişi sağlamak amacıyla kullanılan