svg

Hayallerinizi inşa ediyoruz...

  Katlanır Hızlı PVC Branda Kapılar

  Hızlı geçişler için en güvenilir çözüm katlanır ve sarmal kapılardır.

  KATLANIR HIZLI PVC BRANDA KAPILAR

  Son dönemlerde yapılarda yoğun bir şekilde kullanılmaya başlananPVC kapılar, ahşap kapının en iyi alternatifi olarak sunulmaktadır. Özellikle daire içlerinde yaygınlaşan PVC kapılar, yazlıklarda, ticari kuruluşlarda, depolarda, yazıhanelerde vb kullanım alanlarında çokça tercih edilmeye başlamıştır.

  Binaları sosyal hayata bağlayan en önemli bölüm olan kapıların, yeni yapılarda olabildiğince şık görünmesi, artık tüm müşterilerin ilk isteklerinden olmaktadır. Bu yüzden PVC üretim sektörü sınırsız model seçeneğini müşterilerin hizmetine sunmakta kararlı görünmektedir.

  Beğenilmesinin ve tercih edilmesinin ardından fabrikalarda hızlı bir şekilde üretilen ve montaj için gönderilen PVC kapıların kullanımı ve temizliği de bir hayli kolaydır.

  PVC Kapı Modelleri

  Kullanılacağı mekana göre PVC kapı modelleri yüzlerce seçeneğin içinden tercih edilebilmektedir. İç mekan veya dış mekanda kullanılma tercihi, camlı veya camsız modeli, tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü modeli tamamen müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir.

  Sizler de onlarca PVC kapı modelleri içinden dilediğinize uygun fiyatlarla sahip olmak için bize ulaşmakta geç kalmayın. Dekoratif PVC kapı modellerimiz içerisinden, eviniz veya iş yeriniz için en uygun tasarımı, uzman ekibimizin de yardımı ile seçebilirsiniz. Kolay montaj ve temiz işçilik ile fazla artık olmadan alanın temizliğini sağlayabilirsiniz.

  Teknik Bilgiler

  Yüksek Hızlı Branda – PVC Kapılar yüksek açılma-kapanma hızı ile kullanıldığı alanlarda çalışan yardımcı iş makinaları, taşıma araçları (forklift vb.) giriş-çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasındaki ısı, koku, toz, buhar, rüzgar gibi etkenlerden izolasyon sağlar. Yüksek Hızlı Branda Kapılar; farklı genişlikteki brandaların, kapı yüksekliğine göre belirlenen alüminyum profillerin, birleştirilmesinden oluşmaktadır.

  Yüksek Hızlı PVC Kapılarda kullanılan branda üstün Alman kalitesi ve mühendislik ürünüdür. Kapılarda kullanılan otomasyon sistemi tamamen Avrupa’dan ithal, yüksek kalite ürünlerdir. Üzerine farklı otomasyonlar entegre edilebilir; radar, loop dedektörü, emniyet fotoseli, kumanda-alıcı, zamanlayıcı, ikaz-uyarı ışıkları ve sireni.

  Hızlı Branda Kapılar kullanılan şeffaf pençeler sayesinde mekanın her iki tarafı da rahatlıkla görünebileceği için giriş-çıkışlar esnasında maksimum güvenlik sağlayarak olası iş kazalarının önüne geçmektedir. Tasarımı, istenmeyen kapı hasarları durumunda bakım-onarım kolaylığı sağlayan özel üretim alüminyum raylardan oluşmaktadır. Yüksek Hızlı Branda Kapılar aynı zamanda görsel olarak da estetik bir görünüm sağlamaktadır.

  Hızlı Branda – PVC Kapılar yüksek açılma-kapanma hızı ile kullanıldığı alanlarda çalışan yardımcı iş makinaları, taşıma araçları (forklift vb.) giriş-çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasındaki ısı, koku, toz, buhar, rüzgar gibi etkenlerden izolasyon sağlar. Yüksek Hızlı Branda Kapılar; farklı genişlikteki brandaların, kapı yüksekliğine göre belirlenen alüminyum profillerin, birleştirilmesinden oluşmaktadır.
  Yüksek Hızlı PVC Kapılarda kullanılan branda üstün Alman kalitesi ve mühendislik ürünüdür. Kapılarda kullanılan otomasyon sistemi tamamen Avrupa’dan ithal, yüksek kalite ürünlerdir. Üzerine farklı otomasyonlar entegre edilebilir; radar, loop dedektörü, emniyet fotoseli, kumanda-alıcı, zamanlayıcı, ikaz-uyarı ışıkları ve sireni.

  Yüksek Hızlı Branda Kapılar kullanılan şeffaf pençeler sayesinde mekanın her iki tarafı da rahatlıkla görünebileceği için giriş-çıkışlar esnasında maksimum güvenlik sağlayarak olası iş kazalarının önüne geçmektedir. Tasarımı, istenmeyen kapı hasarları durumunda bakım-onarım kolaylığı sağlayan özel üretim alüminyum raylardan oluşmaktadır. Yüksek Hızlı Branda Kapılar aynı zamanda görsel olarak da estetik bir görünüm sağlamaktadır.

  Katlanır Yüksek Hızlı Branda Kapılar

  Katlanır Yüksek Hızlı Branda Kapılar; çalışma prensibinden dolayı genellikle dış mekanlarda tercih edildiği gibi iç mekanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Çift branda seçeneği ve geniş ray yapısı sayesinde yüksek hızlı rüzgarlara ve olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır. Çok büyük ölçülerde üretilebilirler. Ufak iç mekandan, tersahane atölyesi’ne kadar geniş bir kullanım alanı vardır. 120 km/h şiddetindeki rüzgar basıncına dayanıklıdır.

  Maksimum Hava Direnci

  Pvc katlanabilir kapı, soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride muhafaza etmektedir. Katlanır kapılar içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamlarda ki hava muhalefetlerine maruz kalsa bile görevini sıkıntısız şekilde yerine getirir ve uzun vadede de tesise problemsiz hizmet etmeye devam eder.

  Rüzgar Profil Sistemi

  Redüktörlü motor ve fren sistemi; çok yoğun kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir. Mikrosayaç yada mekanik switch seçenekleri ile de kapı bitim noktalarında hassasiyet sağlar.

  Rüzgar profil sistemi, kapılarda yekpare yada modüler PVC uygulamaları ile rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutmak üzere dizayn edilmiştir. Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcı dan oluşan emniyet sistemine sahiptir.
  Opsiyonel metal kütle dedektörü kullanımı ile yoğun forklift trafiği olan mahallerde kapı açma ve kapama hareketi otomatik olarak gerçekleşeceğinden, taşıma süreci optimum seviyeye ulaştırılabilmektedir.

  İç ve Dış Mekanlar İçin İdeal Kapı

  Yüksek hızlı PVC Kapılar, çalışma trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda çözümler sunan fonksiyonel kapı sistemleridir. Kumaş dokulu dayanıklı malzemeden üretilen pvc kapılar, ısı, toz ve rüzgar izolasyonu, enerji ve zaman tasarrufu sağlarlar. Güvenlik önlemleriyle iç ve dış mekanlarda efektif çözümler sunarlar.

  Pvc kapı motoru çok sessiz çalışmaktadır. İstenilen renk ve desende de üretimi kolay olan pvc katlanabilir kapıların bakımları ve temizlikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantajlıdır. Pvc katlanır kapı hayat boyu yağlama gerektirmez ama 6 ayda bir yağlanması pvc katlanır kapının ömrünün uzamasında en önemli etkenlerdendir. Kullanımı rahat, ömrü uzun kapı sistemleridir.

  KATLANIR HIZLI PVC BRANDA KAPILAR PROJELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

  Diğer Hizmetlerimizden...