svg

Hayallerinizi inşa ediyoruz...

  Isı Yalıtımlı Sarmal Hızlı PVC Branda Kapılar

  Isı izolasyonu için fazladan çabaya gerek kalmadan, dış mekanın olumsuz şartlarından korunmayı sağlıyor.

  ISI YALITIMLI SARMAL HIZLI PVC BRANDA KAPILAR

  Son dönemlerde yapılarda yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan PVC kapılar, ahşap kapının en iyi alternatifi olarak sunulmaktadır. Özellikle daire içlerinde yaygınlaşan PVC kapılar, yazlıklarda, ticari kuruluşlarda, depolarda, yazıhanelerde vb kullanım alanlarında çokça tercih edilmeye başlamıştır.

  Binaları sosyal hayata bağlayan en önemli bölüm olan kapıların, yeni yapılarda olabildiğince şık görünmesi, artık tüm müşterilerin ilk isteklerinden olmaktadır. Bu yüzden PVC üretim sektörü sınırsız model seçeneğini müşterilerin hizmetine sunmakta kararlı görünmektedir.

  Beğenilmesinin ve tercih edilmesinin ardından fabrikalarda hızlı bir şekilde üretilen ve montaj için gönderilen PVC kapıların kullanımı ve temizliği de bir hayli kolaydır.

  PVC Kapı Modelleri

  Kullanılacağı mekana göre PVC kapı modelleri yüzlerce seçeneğin içinden tercih edilebilmektedir. İç mekan veya dış mekanda kullanılma tercihi, camlı veya camsız modeli, tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü modeli tamamen müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir.

  Sizler de onlarca PVC kapı modelleri içinden dilediğinize uygun fiyatlarla sahip olmak için bize ulaşmakta geç kalmayın. Dekoratif PVC kapı modellerimiz içerisinden, eviniz veya iş yeriniz için en uygun tasarımı, uzman ekibimizin de yardımı ile seçebilirsiniz. Kolay montaj ve temiz işçilik ile fazla artık olmadan alanın temizliğini sağlayabilirsiniz.

  Teknik Bilgiler

  Yüksek Hızlı Branda – PVC Kapılar yüksek açılma-kapanma hızı ile kullanıldığı alanlarda çalışan yardımcı iş makinaları, taşıma araçları (forklift vb.) giriş-çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasındaki ısı, koku, toz, buhar, rüzgar gibi etkenlerden izolasyon sağlar. Yüksek Hızlı Branda Kapılar; farklı genişlikteki brandaların, kapı yüksekliğine göre belirlenen alüminyum profillerin, birleştirilmesinden oluşmaktadır.

  Yüksek Hızlı PVC Kapılarda kullanılan branda üstün Alman kalitesi ve mühendislik ürünüdür. Kapılarda kullanılan otomasyon sistemi tamamen Avrupa’dan ithal, yüksek kalite ürünlerdir. Üzerine farklı otomasyonlar entegre edilebilir; radar, loop dedektörü, emniyet fotoseli, kumanda-alıcı, zamanlayıcı, ikaz-uyarı ışıkları ve sireni.

  Sarmal Yüksek Hızlı Branda Kapılar

  Sarmal Yüksek Hızlı Branda Kapılar; oldukça sessiz ve hızlı çalışır. İşletmelere iklimlendirme çözümünü optimum seviyede sunan kapı modelidir. Genellikle taşıma araçlarının (forklift vb.) yoğun olarak çalıştığı işletmelerde, ortam ısısını dengede tutmak, mekanı tozdan ve diğer dış etkenlerden koruyarak, hızlı bir şekilde ortamdan ortama geçiş yapılabilmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

  Unifold yüksek hızlı PVC kapılar sektörün yükünü taşıyan en yaygın branda kapı çözümüdür.
  genellikle dış mekan uygulamalarında kullanıldığı gibi pozitif negatif hava basıncı olan iç mekan bölmelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Unifold model kapıları kullanım olarak basit görünmesine rağmen muadillerine göre çalışma mantığı ve verimliliği arttıran farklılıklar vardır.Kapının bakım ve yedek parçaları, üretim kolaylığı ,kullanılan materyallerin verimliliği ekonomi açısından bir çok avantaj sağlamaktadır.

  Sistemin komple cıvata somunlu oluşu, üst grup mekanizmasının multiple yataklama mantığı ile üretilmesi verimliliği, kolay montajı ve dengeli çalışmayı sağlamaktadır.

  Kılavuzlar içerisinde brandadan imal edilen özel yalıtım sistemi hava, toz ve ışık sirkülasyonunu minimuma indirerek sistemin sessiz çalışmasını sağlamakta olup branda ve ana gövde aşınmasını engellemektedir.

  Tesisinizdeki endüstriyel kapılardan beklentiniz yoğun trafikte, zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, günde yüzlerce kez açılıp kapanması, zaman israfının azaltılması, hava akımlarının asgariye indirilmesi, mevcut alanınızın daha hijyen olması, görüntü ve gürültü kirliliğinin minimum seviyeye indirilmesi ise sizin kapınız Paw-Flex Endüstriyel PVC Katlanır tip hızlı kapı olmalıdır.

  Rüzgar profilleri sayesinde rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutacak şekilde dizayn edilmiştir.

  Ürünün gövde yapısı galvaniz çelikten oluşur. Opsiyonel olarak paslanmaz çelik ve boyalı versiyonu mevcuttur.

  Yoğun araç trafiğine uygunluğu, zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, günde yüzlerce kez açılıp kapanması, zaman israfının azaltılması, hava akımlarının asgariye indirilmesi, mevcut alanınızın daha hijyen olması, görüntü ve gürültü kirliliğinin minimum seviyeye indirilmesi ve dünyada artan enerji fiyatlarına karşı tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

  Pvc Katlanır Kapılar; Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadır. En belirgin özelliği hızı ve dayanıklılığıdır.

  Maksimum Hava Direnci

  Pvc katlanabilir kapı, soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride muhafaza etmektedir. Katlanır kapılar içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamlarda ki hava muhalefetlerine maruz kalsa bile görevini sıkıntısız şekilde yerine getirir ve uzun vadede de tesise problemsiz hizmet etmeye devam eder.

  Rüzgar Profil Sistemi

  Redüktörlü motor ve fren sistemi; çok yoğun kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir. Mikrosayaç yada mekanik switch seçenekleri ile de kapı bitim noktalarında hassasiyet sağlar.

  Rüzgar profil sistemi, kapılarda yekpare yada modüler PVC uygulamaları ile rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutmak üzere dizayn edilmiştir. Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcı dan oluşan emniyet sistemine sahiptir.
  Opsiyonel metal kütle dedektörü kullanımı ile yoğun forklift trafiği olan mahallerde kapı açma ve kapama hareketi otomatik olarak gerçekleşeceğinden, taşıma süreci optimum seviyeye ulaştırılabilmektedir.

  İç ve Dış Mekanlar İçin İdeal Kapı

  Yüksek hızlı PVC Kapılar, çalışma trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda çözümler sunan fonksiyonel kapı sistemleridir. Kumaş dokulu dayanıklı malzemeden üretilen pvc kapılar, ısı, toz ve rüzgar izolasyonu, enerji ve zaman tasarrufu sağlarlar. Güvenlik önlemleriyle iç ve dış mekanlarda efektif çözümler sunarlar.

  Pvc kapı motoru çok sessiz çalışmaktadır. İstenilen renk ve desende de üretimi kolay olan pvc katlanabilir kapıların bakımları ve temizlikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantajlıdır. Pvc katlanır kapı hayat boyu yağlama gerektirmez ama 6 ayda bir yağlanması pvc katlanır kapının ömrünün uzamasında en önemli etkenlerdendir. Kullanımı rahat, ömrü uzun kapı sistemleridir.

  ISI YALITIMLI SARMAL HIZLI PVC BRANDA KAPILAR PROJELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

  Diğer Hizmetlerimizden...

  • Endüstriyel Garaj Kapıları

   Garaj kapıları evlerin ikinci ana kapısı gibi görülmektedir. Garajda aracınızı ve korumak isteyeceğiniz eşyaları da depolamak mümkün olduğu için garaj kapısı seçimi

  • Yanakayar Ferforje Bahçe Kapıları

   Site, iş yeri veya müstakil evleriniz ayırt etmeksizin her yapıda kullanılabilen Otomatik Bahçe Kapısıdır. YANAKAYAR FERFORJE BAHÇE KAPILARI Yanakayar kapılarda genellikle ray