svg

Hayallerinizi inşa ediyoruz...

  Otomatik Kepenk Sistemleri

  Güvenliğin ön planda tutulduğu yerlerde otomatik kepenk sistemleri mutlaka tercih edilmelidir.

  OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

  Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir.  Günümüzün en önemli gereksinimlerinden biri olan otomatik kepenk modelleri, ECM tarafından imal edilmektedir. Tüm ürünlerimizin kalitesi ve sahip oldukları özellikleri bakımından önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ürünün gerek kullanım gerekse sahip oldukları teknik özelliklerine bağlı olarak farklı çeşidi tercih edilebilmektedir. Gerek evinizin, gerekse ticari faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanların güvenliğinin sağlanmasında kullanabileceğiniz ürünlerdir.

  Aynı zamanda, dükkanlar (kuyumcular, bankalar,  restoranlar, esnaflar, depolar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk sistemleri tercih etmektedirler.

  Firmamızın üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra bakım, imalat ve montaj hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize garantisi bulunmaktadır. Alanında uzman üretim ve saha personellerimiz, yeni nesil ve tam donanımlı servis araçlarımız, sizlerle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, yılların deneyimi ve birinci sınıf motorlu kepenk sistemlerimizle evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara otomatik kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız bir hizmet anlayışı göstermekteyiz.

  OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Uzun ömürlüdür. Bir tercih sebebi olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj, uzun ömürlü olmasıdır. Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olan etkilere karşı dayanıklı hale gelen ürünümüz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
  • Kişiselleştirilebilir. İstenen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve de ihtiyaca göre düzenlenebilir. Otomatik kepenk sistemleri kullanımı oldukça kolay ve basittir. Ayrıca otomatik olması sebebiyle sağladığı kolaylık dışında, otomatik kepenk bakım gerektirmemesi ile de kolaylık sağlamaktadır. Temizliği çok kolay olan ürünün, yağmurla kendini temizleyebilir özelliktedir.
  • Bu sistemin güvenliği üst düzeye taşır. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler gibi kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst bir seviyeye taşımaktadır.
  • Otomatik kepenk motoru güçlü ve dayanıklıdır. Teknik servisimizin kurulum esnasında size belirttiği standartlarda kullanılmasına dikkat ederseniz, uzun yıllar sorun yaşamazsınız.

  FONKSİYONEL ÖZELLİKLERİ

  Güvenliğin gerektiği mağaza ve benzeri her alanda kullanımı tercih edilebilen kepenk fonksiyonel özellikleri şöyledir;

  – Güvenlik aksamları son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. (Önemli not: Mutlaka aldığınız ürünle ilgili bakımlarının nasıl yapılacağı konusunda teknik personelimizden bilgi almanızı öneriyoruz. Böylelikle çok daha uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamış olacaksınız.)

  – Herhangi bir darbeye karşı çok dayanıklı parçaya sahip özellik barındırmaktadır.

  – Otomatik yapıya sahip olan ürün butonla kullanılarak açılabileceği gibi kumandalı olarak da açılabilmektedir.

  – Sahip olduğu otomatik özelliği sayesinde hızlı ve pratik bir kullanım sağlar.

  – Otomatik özelliği sayesinde oldukça sessiz çalışan kaliteli motora sahiptir.

  – Elektriklerin kesilmesi durumunda yedek jeneratörün devreye girmesiyle ya da manuel olarak kullanılabilir.

  – Son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan uzun ömürlü olup yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur.

  OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ PROJELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

  Diğer Hizmetlerimizden...

  • Fotoselli Kapılar

   Estetik, güvenli, ideal ve hijyenik geçişler sağlarken, uzun yıllar zahmetsizce kullanılabilen etkili bir sistemdir. FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ Otomatik yana kayar fotoselli kapılar,

  • Yükleme Rampa ve Körük Sistemleri

   Mekanik veya hidrolik olarak iki ana tipi bulunan yükleme rampası, binaların depo alanı ile nakliye aracı arasında köprü vazifesi görür. YÜKLEME RAMPA VE