svg

Hayallerinizi inşa ediyoruz...

  Yanakayar Ferforje Bahçe Kapıları

  Site, iş yeri veya müstakil evleriniz ayırt etmeksizin her yapıda kullanılabilen Otomatik Bahçe Kapısıdır.

  YANAKAYAR FERFORJE BAHÇE KAPILARI

  Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur.

  Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

  İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

  Bu sistemler, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir.

  Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: Yana kayar bahçe kapısı motorları ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır kapılara, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

  Yana kayar bahçe kapısı motorları ile özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır.

  YANAKAYAR FERFORJE BAHÇE KAPILARI PROJELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

  Diğer Hizmetlerimizden...